+38 (095) 6-48-48-48      +38 (044) 342-12-12

FAQ

Тренінги по продажам

Тренінги по продажам

Корпоративний тренінг з продажів і переговорів - це комплексний захід, який вирішує відразу кілька завдань: систематизуючу, командоутворюючу, навчальну. Від того, наскільки правильно підібраний тренер і підготовлена програма, залежить 80% успіху. Для нас кожен корпоративний тренінг - це проект, який складається з наступних етапів:
Оцінка якості роботи відділу продажів;
Підготовка індивідуальної програми тренінгу;
Проведення корпоративного тренінгу продажів;
Посттренінгова підтримка і контроль.
Деякі з нижчеперелічених програм проходять тільки в корпоративному форматі.
Це вузькопрофільні тренінги для страхових, дистрибуційних компаній, а також компаній з продажу нерухомості. Крім цього, під потреби компанії може бути адаптована будь-яка інша програма.
Якщо ви керівник, і ви хочете підвищити рівень продажу вашого продукту, то тренінги по продажам теж вам підійдуть, адже правильне уявлення продукту - це дуже важливе у веденні бізнесу, правильна продаж будь-якого продукту допоможе зіграти вам на руку. Наші тренінги зможуть допомогти вам зберегти і розширити вашу клієнтську базу, також такі семінари використовуються в багатьох високорозвинених країнах з стійкою економікою, що є відмінним показником для наших тренінгів, так як завдяки подібним семінарам, компанії можуть показати відмінний результат. Це є ще одним результатом нашого семінару, тобто професійне зростання, так як подібний результат, як професійне зростання, покаже вам наскільки ви зможете працювати на ринку продажів.
Також на тренінгах крім наших фахівців, повинні будуть працювати і ви, так як від вас треба буде всього три головні функції:
1.Заінтересованость учасників.
2. Ефективна робота з інформацією.
3. Включення учасників до практичних занять.
Окрім цього плюсом наших тренінгів по продажам є те, що ви як людина, яка хоче досягти усіх тих плюсів у введенні бізнесу зможете отримати усі навички отримання такого цінного досвіду у веденні продаж.
Тренінги по продажам – це вихід не тільки для осіб, які пов’язують своє життя з веденням переговорів по бізнесу, ділових людей та інше, а і для тих людей, які намагаються вести переговори у своїй сім’ї задля вирішення якихось сімейних проблем, це дуже вигідно, так як переговори зможуть уникнути сімейні чвари та інші недоліки у введенні сімейного життя.
Так чого ви чекаєте, тренінг по продажам це найкраща альтернатива любим видам тренінгів по продажам у нашій країні. 

 

KBC - тренинги по продажам, тренинг центр, консалтинговая компания